שירותי מנעולים

מחלץ הלכודים

הדלת נטרקה והילד  בן השש  נלכד  בחדר השירותים  לאחר  "שלשון המנעול "  נישבר   ואמו כדרכה כל יום נסעה לעבודה  והבהלה אחזה בילד בן השש.

הוא לא הגיע לבית הספר  ורק  לאחר 4 שעות  עת חזרה אחותו  מבית הספר  ושכנה ערנית שמעה  את הצעקות  והבכי  מבעד  דלת הכניסה  היות  וחדר השירותים היה ללא חלון  הוא חולץ  רעב וצמא  על ידי איש מקצוע.

סיפור אמיתי   זה המלווה  פורץ מנעולים   שבאזור  הסתיים  בטוב  לעומת  לכודים אחרים שלא שפר גורלם- כמו המקרה באזור העובר מפה לאוזן  – סיפורה של אותה אימא מהישוב הסמוך אליכם  שהעירה את תינוקה   בוקר אחד והלבישה אותו לקראת הטיול היומי, השכיבה אותו בעגלה  ולאחר חיוך מלטף  נכנסה לשירותים ושם נלכדה ונותרה חסרת אונים כאשר התינוק בן  השנה  וחצי  פרץ בבכי מר  כאשר אמו  בוכה מעבר לדלת.  

אולם  מה שהביא  את האיש "מחלץ הלכודים" לפנות לציבור היה   המקרה  של אותו איש מבוגר  שננעל  באותו חדר   שירותים ובקולו  הרפה ניסה  להזעיק עזרה  בזמן  שטלפון הנייד שלו  נותר דומם בשולחן  בסלון הבית, כוחותיו לא עמדו והוא פונה  לבית החולים .

האיש חולץ והביא את  איש  המנעולים שבמקצועו פותר את משבר הדלתות  להפיץ בציבור  את הצעותיו – כתרופה  למקרה.   אחד מהצעותיו -כאשר  ילדים נותרים לבד בבית למשל  לא לנעול דלתות פנים אלא להניח מעצור  דק למניעת הנעילה. כמובן שצעד זה חייב לבוא לאחר  הדרכה ממוקדת בנושא לכל הילדים וגם למבוגרים  ש"סיבוב המפתח"  נהפך אצלהם  כבר לקוד גנטי .

יש הרבה פתרונות  בשוק כדי למנוע  תקלות  ולפעמים גם אסונות  המתרחשות בבתים  במסגרת טריקה וסגירת דלתות , יש נם קפיצים  המאיטים  את הסגירה, רצועות  מגנטיות שבכוחות נגדיים מונעים טריקה  ומוצרים נוספים הפותרים  את הבעיה לאחר  הלכידה, כך  שהטיפים  המקצועיים  המוגשים  בזה  "כשרות לתושב"  ילווה אתכם ביום יום .אבל…  הורים יקרים שגם אלה שסביבכם ודאי יקרים לכם , דעו  שהטמעת   קודי התנהגות  לילדים  הם ציר חשוב  ביחס לדלתות שננעלות.

יש בשוק  פתרונות   ובעלי המקצוע  ישמחו  לייעץ לכם   כדי למנוע מקרים דומים  של " לכידה מעבר לדלת נעולה".

כמו למשל-

1-"מנעול-  פנוי-תפוס" המאפשר פתיחת דלת מבחוץ.

2-צילינדר עם כפתור לדלתות כניסה.

3-מגן לידיים המתחבר בין המשקוף לדלת בבתים בהן ילדים קטנים.

4-מנעול עם קוד מכני [מותר לשימוש בשבת} בעזרתו  הבית נעול ללא צורך במפתח.

לסיכום -יש להיות מודעים לתופעה "של דלתות נטרקות:"   ולזכור שיש נם פתרונות   זמינים

לכל תושב  והעיקר …"לחשוב לפני שהדלתות נסגרות."

נתקעת עם הרכב?

קרא על שירותי הרכב של יהב

פריצות מנעולים

פתיחת דלתות מכל הסוגים. כולל רכבים, דלתות בית, כספות, ומנעולים שונים.

התקנת מנעולים

התקנת מנעולים חדשים מסוגים שונים. כולל מנעול קוד מכני ברמת בטיחות גבוהה.

תיקונים ותחזוקה

לפני הזמנת שירות תיקון לביתכם חשוב לוודא שהמנעולן מורשה באישור משטרת ישראל.